Pozvánka na sněm 15.2. 2024Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci Svazku obcí MetujeTaké v roce 2023 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Kladské pomezí - tisková zprávaPozvánka na sněm Svazku obcí MetujePozvánka na sněm Svazku obcí MetujeDotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2022 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

Pozvánka na sněm Svazku obcí MetujePozvánka na sněm Svazku obcí MetujeDotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2021 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2020 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2019 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2018 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2016 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

 

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2015 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

Dotace byla poskytnuta v rámci Programu obnovy venkova

Dotace Královéhradeckého kraje na profesionalizaci svazkuTaké v roce 2014 jsme získali dotaci na profesionalizaci svazku od Královéhradeckého kraje, která částečně hradí administrativní úkony spojené s vedením agendy.

Dotace byla poskytnuta v rámci Programu obnovy venkova

 

1 2